БРЕНДИ

 

  • Найзручніший спосіб - завітати до  нашого магазину (м.Львів, вул.Княгині Ольги 59 маг."КОРУНД"). В даному випадку ви зможете отримати кваліфіковану консультацію, оглянути продукцію, перевірити її, отримати сервісне обслуговування продукції STIHL. Розрахунок - готівкою. Можна скористатись терміналом для розрахунку банківськими картками. Також, працюємо по перерахунку (не платники ПДВ).
  • В розділі "Про нас" є детальний адрес магазинів і контактні телефони.
  • Маємо до Вас прохання, дзвоніть до нас, щоб уточнити наявність продукції на складі і актуальність цін. (тел. +38 032 / 263-01-09 (торговий зал), тел.факс 244-30-21).
  • Можна написати на наш електронний адрес korund-galkina@ukr.net з текстом "Запит на наявність". При цьому обов"язково вкажіть свої контакти (телефон і електронний адрес).
  • Вартість продукції можна подивитись на сайті, уточнити по телефону, отримати по електронній почті. Реквізити для оплати можете отримати по телефону (SMS), факсом, або по електронній почті.

Шановні покупці, з метою захисту споживачів від некваліфікованого обслуговування та підробок як на території України, так і в усьому світі, реалізація продукції торгових марок STIHL та VIKING здійснюється виключно через магазини офіційних дилерів, шляхом особистого передавання Товару у розпорядження кінцевого споживача. Продаж продукції STIHL та VIKING через Інтернет-ресурси – заборонено! Придбати якісну, оригінальну техніку STIHL та VIKING, отримати професійну консультацію та сервіс, Ви можете у нашому магазині за адресою:  м.Львів, вул Княгині Ольги 59, ФОП Галкіна Л.В.,  магазин "КОРУНД".

Альтернативна ОПЛАТА:

  1. Якщо Ви "фізична особа", оплатити продукцію можна перерахувавши гроші на картковий рахунок  або любим банківським платіжем.
  2. Якщо Ви "юридична особа", при оформленні замовлення Ви отримаєте рахунок на оплату по перерахунку. Після підтвердження оплати, ми відправимо Вам товар перевізником або отримаєте безпосередньо в магазині.
  • Відправка  здійснюється такими перевізниками:
  • «НОВА ПОШТА». На сайті www.novaposhta.ua є список філіалів.

  • (продаж продукції STIHL, VIKING проводиться тільки безпосередньо в магазині).

Також, ви можете отримати товар самостійно в магазині.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ:

Згідно угоди з компанією STIHL продаж продукції STIHL, VIKING проводиться тільки безпосередньо в магазині, щоб клієнт отримав додаткові можливості у виборі інструменту, консультації по використанню, гарантійному та сервісному обслуговуванню.


 


НОВИНИ ТА АКЦІЇ ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА СЕРВІС ПРО НАС