БРЕНДИ

Tипові помилки при використанні бензомоторної техніки

1.     

Використовуйте тільки свіжий бензин.  STIHL рекомендує А-95 (звичайний).

2.     

Для двотактних двигунів (в бензопилах, мотокосах, мотоножицях і ін.) використовуйте тільки оригінальне мастило STIHL. На ринках України дуже багато підробок. Неякісне мастило призводить до катастрофічних наслідків для двигуна:

·       

Накопичення відкладень на поршні

·       

Закоксування випускного каналу

·       

Збій у роботі глушника

·       

Накопичення відкладень та запилення деталей. Як назлідок перегрів КШМ, заклинювання рухомих частин, швидке зношення та коштовний ремонт двигуна.

3.     

Для двотактних двигунів суміш бензини з маслом використовується в пропорції

·       

1:50, тобто 10 мл. масла на 0,5 л.палива, 20 мл.масла на 1 л.бензини.

4.     

Важливо! Суміш бензини з маслом має термін придатності – 2-3 тижні.

·       

Порушення пропорції суміші і її тривале зберігання призводить до поломок двигуна і карбюратора.

5.     

Як обкатати бензопилу? «Сусід казав обкатати бензопилу, спалити 2 бачка в холосту?» Якщо будете слухати сусіда, то збирайте гроші на її  ремонт. Від тривалого використання в холостому режимі перегріваються кільця, псується свічка запалення.

·       

Обкатка 2-х тактного двигуна полягає в роботі без навантажень. Тобто, перші три бачки, працюйте з перервами в роботі (15 хв. роботи – 15 хв.відпочинку).

6.     

Слідкуйте за станом повітряного фільтру. Ця дрібничка, одна з найважливіших елементів в безперебійній роботі двигуна. Брудний фільтр виводить з ладу поршень. 

7.    При транспортуванні не перевертайте газонокосарку з 4-х тактним двигуном, це може привести до витікання палива і мастила з картера двигуна. Допускається перехиляння  лише в напрямку до задніх коліс. Для цього вам доведеться зняти кошик і скласти ручки. 

НОВИНИ ТА АКЦІЇ ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА СЕРВІС ПРО НАС