БРЕНДИ

Як правильно приготувати паливно-мастильну суміш

Використовуйте якісний бензин

Обираючи пальне, уникайте дешевого бензину. Бензин, що містить свинець або етанол (біопаливо) не підходить для використання у двигунах фірми STIHL. Ми рекомендуємо використовувати неетилований бензин із октановим числом не менше 90. Бензин із нижчим октановим числом може призвести до перегрівання двигуна, підвищуючи ризик заклинювання поршня і виходу двигуна з ладу

Використовуйте мастило STIHL для двохтактових двигунів

Зберігання палива (суміші) - 3 тижні

Співвідношення для приготування паливно-мастильної суміші 1:50.

 

 

(20 мл.масла на 1 л. бензини)

 

Як обрати ланцюг для мотопили?
Вибираючи пильний ланцюг на Вашу мотопилу звертайте увагу на наступні моменти:
з яким кроком ланцюгова зірочка на Вашій пилі;
з яким кроком ланцюгова зірочка на направляючій шині;
яка ширина пазу в направляючій шині;
яка довжина направляючої шини.

Чи потрібно обкатувати нові бензопили STIHL? 
Ні! При вводі в експлуатацію нової бензопили не потрібно проводити будь-які спеціальні маніпуляції з Вашою пилою, такі як відпрацювання на холостих оборотах одгого, двох або трьох бачків палива. Це довго по часу, дорого по грошах та в цьому немає необхідності.
Застосовуйте для приготування паливної суміші мастило для двотактних двигунів фірми "STIHL" у співвідношенні 1:50 до бензину , використовуйте кожен раз свіжий, якісний бензин. Не допускайте, щоб двигун працював тривалий час на максимальних оборотах без навантаження або під впливом великого навантаження. В таких умовах Ваша бензопила повинна відпрацювати перші 3-5 заправок.

НОВИНИ ТА АКЦІЇ ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА СЕРВІС ПРО НАС