БРЕНДИ
Модель:

Зварювальний інвертор Riga 245 (в коробці)

Ціна:
2200 грн.


Опис продукту:

Гарантія 1 рік

Зварювальний інвертор RIGA ММА 245 B, являє собою більш потужну модель обладнання, яке може застосовуватися навіть у промисловому будівництві, а так само дуже широко використовується в побутових умовах для різних зварювальних робіт, різання металу або наплаву. Дана серія зварювальних інверторів була розроблена в 21 столітті і завдяки інноваційним рішенням, зуміла перевершити зварювальні трансформатори як за якістю зварювання, так і за розмірами устаткування.


Унікальність інвертора полягає в простоті і легкості при роботі, завдяки чому апарат зможуть використовувати не тільки професіонали своєї справи, а й вишукані любителі, які люблять чим зайняти себе у вільний час. Зварювальний інвертор має збільшений діапазон регульованого зварювального струму, який становить від 20 до 245 ампер, за рахунок чого Ви зможете варити "п'ятіркою" електродом (5 мм) і спокійно різати метал "четвіркою" (4 мм), при цьому товщина металу при роботі може досягати до 15 мм включно. Даний зварювальний інвертор підключається в звичайну електричну мережу 220 В, c споживаної потужністю 8.8 кВт, при цьому апарат не викликає перевантаження мережі, завдяки цьому Ви зможете працювати на Вашій дачі, і не турбуватися про перешкоди у висвітленні (мерехтение лампочки), телевізорі або інших приладах.


Відмінною особливістю зварювального інвертора Рига є збільшений мережевий фільтр, ємністю в 1880-2350 мкф, та великим числом конденсатів ніж у інших моделей - 4 шт, завдяки чому, інвертор стабільно працює навіть при зниженій напрузі мережі від 180 Вт, що у нас дуже часто трапляється в селах або селищах міського типу. Також даний зварювальний інвертор має функцію Hotstart, яка полегшує запалювання електричної дуги. Плюс апарат володіє відмінною функцією "Anti-stick", завдяки якій, відсутня залипання електрода.


Інноваційні силові IGBT транзисторів інвертора мають на 30% більше потужності, за рахунок встановлення посилених ключів з максимальним робочим струмом 40-60 А, що підвищують надійність апарату і збільшують його ресурс;

Інші особливості:
-Стійка дуга і стабільний зварювальний струм;
-Високий ККД 85%;
-Встановлено трьох-платне пристрій, що дозволяє краще охолоджувати елементи інвертора, завдяки чому інвертор краще захищений від перегріву при тривалій роботі;
- Встановлено 8 випрямних ключів, по 4 на кожне плече, що дозволяє працювати інвертору довгий час при максимальному струмі без загрози виходу з ладу (дозволяє спалити до 80 поспіль, без перерви)
У коплекте: власники електрода, пластиковий кейс для зберігання і транспортування, захисна маска, молоток і щіточка для видалення шлаку.


Характеристики:

Напруга живлення мережі: 220 В ±10%
Номінальний зварювальний струм: 245 А
Робочий цикл: 60%
Діапазон зварювального струму: А 20-245
Споживана потужність: 8 кВт
Діаметр електрода : 1-4,0 мм
Технологія інвертора: IGBT
Цифровий дисплей: Немає
Пластикова панель: немає

НОВИНИ ТА АКЦІЇ ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА СЕРВІС ПРО НАС