БРЕНДИ
Модель:

Двигун бензиновий SADKO GE 200 R PRO (Словенія)(з редуктором) На замовлення

Ціна:
0 грн.


Опис продукту:

Увага! Головна перевага двигунів з міткою PRO - ресурс роботи. 2000 годин моторесурсу (вище на 1000 годин, ніж у звичайної моделі). Даний показник досягається за рахунок подвійного контролю кожного етапу зборки на конвеєрі. Плюс, в поставку входить німецька свічка запалювання BOSCH. Підпалювання паливної суміші в широкому діапазоні температур.

Бензиновий, 4-тактний, одноциліндровий двигун Sadko GE-200R PRO з максимальною потужністю 6.5 кінських сил і робочим об'ємом 196 куб.см.

Двигун типу "OHV ", тобто з верхнім розташуванням клапанів, з встановленим редуктором з передавальним числом «2» , а також шпонковим валом.

Редуктор - зубчастий, ланцюгової, розбірний, з властивістю зниження передачі, тобто при максимальних оборотах двигуна в хвилину - 3600, на виході отримуємо 1800 оборотів. Завдяки цьому, є можливість застосування двигуна на різній техніці, особливо на тій, де більш потрібним є тягове зусилля, а не висока швидкість (хороший приклад - конвеєрна лінія).

  Серед інших конструктіквніх особливостей двигуна з редуктором Sadko GE -200R PRO варто відзначити: масивну ручку запуску з міцного матеріалу, систему автоматичного регулювання обертів, повітряний фільтр подвійної очистки. Вага та розміри двигуна свідчать про компактність і зручність в транспортуванні і зберіганні. Отже, перевагами цієї моделі двигуна з редукторорм є висока продуктивність у поєднанні з незначними габаритами, економне споживання палива, низький рівень шуму. За рахунок редуктора двигун є універсальним у застосуванні. Sadko

НОВИНИ ТА АКЦІЇ ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА СЕРВІС ПРО НАС